Pages Menu
Categories Menu

jaka terapia przy dysleksji

jaka terapia przy dysleksji Każdy z powyższych zachowań, w tym lęku, reakcje spust, które często powodują szkody, powodując z kolei problem dla nas. Jeśli łamiemy problem w dół, weź ze sobą szczerzy, porozmawiaj o tym z Bogiem i innej osoby, może najczęściej widzimy naszą rolę.

Że "inna osoba" powinna być obiektywna, nie przesądzoną i nie chcą cosign swoją bullsh-T. On lub ona jest tam, aby słuchać i pomóc zobaczyć swój udział w każdej z twoich problemów.http://hologramy-els.com/ Jeśli nie mamy emocjonalnie zdrowe i konkretna znajomego, być może starszy, mądrzejszy względne, duchowieństwo, doradcą lub nauczyciel będzie chciał nam pomóc uczciwym wobec siebie. Jeśli mamy szczęście być w grupie wsparcia, sponsorem lub mentorem jest łatwiejsze do znalezienia. Znajdź kogoś!

Przydatność do was jest wprost proporcjonalna do kompletności i rzetelności informacji, które udostępniasz. Jeśli komuś samochód jest problem, zbyt głośny, słaby przebieg, połamane części i poprosić ich, co robić, mogą dać ci pewną radę. Jeśli jesteś uczciwy wobec nich i powiedzieć im, że nie zrobili konserwacji, strojenie, zmiana oleju lub miał napraw odbywa się po swoim wypadku, mogą dać zupełnie inną informację, pomaga zobaczyć, jak rehabilitacja gdynia można zrobić to inaczej. Samochód nie jest problem; ty jesteś. Zdobyć?

jaka terapia przy dysleksji

Raz jesteśmy w stanie zobaczyć, co możemy zrobić, pomimo tego, co druga osoba zrobiła na nas, mamy szansę walki o zmianę. Ważna uwaga: Nie mówię o molestowanie dzieci, gwałtu lub napaści. Prawdziwe ofiary nie są odpowiedzialni za nadużycia, które się z nimi dzieje. Dostajemy aby dowiedzieć się w jaki sposób przyczyniają się do naszych skarg, konfliktów i niezdrowych relacji. Możemy przestać obwiniać innych i wziąć odpowiedzialność za siebie. Możemy przerastać ten bezużyteczny, kłopotliwy, najczęściej powtarzające się zachowania i destrukcyjne osób, które go z niej.

Im szybciej patrzymy na siebie, tym szybciej możemy zmienić. I pamiętajcie, możemy jedynie zmienić siebie. Słyszę was wszystkich codependents mówiąc: "Znam kogoś, kto może korzystać z tych informacji, tak a tak naprawdę potrzebuje tego słuchać ..."

Ughhh. Przekazać tę kolumnę na stary dobry tak a więc jeśli musisz, ale używać go do zmiany siebie. Nie można tak i tak zmienić.

Krok piąty programów krokowych dwunastu mówi ", przyznał się do Boga, do siebie i do drugiego człowieka dokładny charakter naszych błędów." Jeśli jesteś w programie kroku dwunastej i patrząc na to, jak wziąć udział we własnych problemach, gratulacje, robisz krok pięć. Jeśli nie jesteś w programie Dwunastu Kroków, (jesteś pewien, że nie powinno być, nawet w Codependents anonimowych lub Alanon?), Nauczyłeś zdrowy sposób, aby rozwijać w kierunku bycia najlepszym osoba może być.

napisane przez: