Pages Menu
Categories Menu

jaka terapia manualna forum

jaka terapia manualna forum

Masz problemy komuś powiedzieć!

Niedawno oglądałem ten wielki stary klasyczny film, Krokodyl Dundee i został uderzony przez następujący rozmowy odbywającej się na przyjęciu w Nowym Jorku:

Sue Croc: "psychiatrą, która jest psychiatrą."

Krokodyl Dundee: "Och, nie wiedziałem, że była orzechów".

Sue: "Ona nie jest nakrętki Idzie tam, by porozmawiać o swoich problemach, aby sprowadzić ich na otwartej przestrzeni.".

C.D .: "Nie miała żadnych wrogów?"

jaka terapia manualna forum

Sue: "Myślę, że nie ma żadnych kurczy się Walkabout".

C.D .: "Jeśli masz problem w Walkabout, powiedz Wally, mówi każdy w mieście, przynosi go na otwartej przestrzeni i nie ma już problemu."

Sue: "Moglibyśmy użyć więcej wrogów."

Dzielimy nasze ciężary mówiąc komuś, nie prowadzi sam ładunek. Dlaczego jeszcze Bóg uczynić tak wiele z nas ludzi? Jesteśmy tutaj, aby pomóc sobie nawzajem przez świat czasami zimne i okrutne, aby każda podróż nieco łatwiejsze i bardziej pełne radości i pokoju. Sam jest tak, tak, tak .... dobrze, samotny. Oczywiście, niektóre samotność jest ważne, zwłaszcza gdy mamy żyć i pracować z innymi, ale życie bez zaufanych przyjaciół jest trudne, nawet dla osób zdrowych rodzinach i związkach.

Krokodyl Dundee mówi także: "... ja i Bóg, jesteśmy kolegami." Czasem Bóg jest jeden musimy rozmawiać, przyjaciel potrzebujemy i może w każdej chwili uzyskać dostęp do radości i rozpaczy, o każdej porze dnia i nocy.

Więc co o mówienie komuś nasze problemy? Może moglibyśmy zacząć od uznania ich do siebie, Boga i inną osobę. Myślisz, że możesz pominąć tę pierwszą część, bo wiesz swoje problemy, każdy z nich? Nie rób tego. Jak zwykle, moi drodzy czytelnicy, jest pewien haczyk. Spójrz na swoje problemy, niepokoje, urazy, konflikty, co do nich zadzwonić, z innego punktu widzenia. Spójrz na nich z pytaniem: "Jak wziąć udział?" Gdzie byłem niegrzeczny, niedobry, nieuczciwi, albo, co gorsza, albo po prostu działa ze strachu? Zawsze są dwie strony naleśnik, więc postawić się w buty drugiej osoby, ale na krótko.
napisane przez: