Pages Menu
Categories Menu

jaka terapia na nerwice

jaka terapia na nerwice

Nowa metoda chrząstki szczepienia in Korekcja

Budowanie linii pomostowego lub grzbietu nosa jest znany jako grzbietowej rynoplastyce zwiększającej. Najczęściej jest to zrobione w rhinoplasties etnicznych (pacjenci Azji i Afryki, Ameryki), a także odbudowę siodle deformacji nosa z powodu urazu lub przed nadmierną usuniętych operacji Korekcja. Zazwyczaj potrzebne jest sporo objętości (długość i wysokość) na widocznej zmiany linii grzbietu nosa.http://torby.pro/ Skąd pochodzą z materiału, aby wypełnić tę potrzebę?

Tradycyjnie, trzeba wybrać między naturalnej tkanki od pacjenta (żebro lub przeszczepu kostnego) lub syntetycznego implantu. Te dwie opcje są znacznie różni się z własnymi odrębnymi wady i zalety. Przeszczepy kostne lub żebra zapewniają piękny przeszczep strukturalną ale wymaga stronę zbiorów (co jest bolesne) i czasu, aby odpowiednio kształtować i zabezpieczyć przeszczepu w miejscu. Implanty syntetyczne oferują łatwy off-the-shelf przeszczep co oszczędza o bolesnej strony dawcy i jest łatwa do kształtowania ale takie implanty mają znaczne problemy długoterminowe migracji, zakażenia skóry, przerzedzenie i potencjalnego narażenia. (Podejrzewam, że długoterminowa stopa powikłaniem implantów syntetycznych w nosie jest biuro@kolekcjonerskie-hologramy.pl dużo wyższy niż podano .... i najbardziej ostatecznie muszą zostać usunięte)

Alternatywnym podejściem przeszczepu, bronione przez Rollin Daniel Newport Kalifornii i zgłoszone w numerze z grudnia 2008 r Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, jest to, że kostkę chrząstki owiniętego temporalis powięzi. Korzystanie kawałki chrząstki z przegrody, ucha, a nawet żebra, które są posiekane na drobne kawałki, są one pakowane do strzykawki i wstrzyknięto do zawinięcia zebranego powięzi z tuż nad uchem. Metoda ta owinięta chrząstki wytwarza miły "łatwo formowalny kawałek gliny, które mogą być następnie umieszczony na grzbiecie nosa. Ta naturalna metoda chrząstki ma tę zaletę, że są mniej pracochłonne niż żebra zbioru lub przeszczepów kostnych, wykorzystuje małe lub złom kawałki chrząstki i jest bardzo plastyczny raz w miejscu na nosie. Bo to jest własne chrząstka staje się żywym i jednolity kawałek chrząstki w czasie.

Po wykorzystaniu tej metody niedawno, wydaje się być wartościowym rozwiązaniem do szczepienia nosa. Niektóre z problemów związanych z klasycznymi większych przeszczepów konstrukcyjne żebro lub kości, takie jak wypaczanie i konieczność, aby zabezpieczyć ją na miejscu, można uniknąć. Właściwie jest to dość stara technika przeszczepu chrząstki, która sięga ponad 50 lat temu. Ale to, co jest stary ..... jest nowy ponownie.

napisane przez: