Pages Menu
Categories Menu

jaka terapie manualna wybrac

jaka terapie manualna wybrac

Jako ktoś, kto próbował zarówno obserwować i powstrzymać moich myśli mogę powiedzieć, że to nie jest tak proste jak się wydaje. Podczas próby go zacząć być może po raz pierwszy, aby uświadomić sobie jak ktoś ma niewielką kontrolę nad swoimi myślami i stąd ich umysłach. To smutne, ale prawdziwe stwierdzenie. Go wypróbować i zobaczyć.

Rozważając tę ??sytuację zadałem pytanie: "Cóż, jeśli nie jestem w kontroli zapory myśli płynących przez mój umysł, to co jest, i gdzie są one generowane"

profesjonalne projektowanie logotypu

Po latach kontemplując tę ??zdałem sobie sprawę, że takie niechciane myśli i poza kontrolnymi są rzeczywiście

generowane przez nieświadomie przechowywanych wspomnień tzw ostatnich wydarzeń. To tak jak z filmu o swoim życiu samego powtórki w tle twojej świadomości przez cały czas , tak jak kiedy ktoś śpi i śni. W tym przypadku jest "przebudzony" i marzy.

Zastanawiałam się, czy to możliwe, aby "wyłączyć projektor" tego "filmu" w jakiś sposób. Doszedłem do wniosku, że jedynym sposobem, aby tego dokonać byłoby rzeczywiście uwolnić wspomnienia z poziomu podświadomości w procesie, który symuluje detoksykacji rodzajów. Proces ten Zadzwoniłem proces umysł Resonance® (MRP).

MRP skutecznie rozbraja te wspomnienia, a wiele z nich porwać umysł i stąd twoje zachowania, emocje i swoje życie. Okazuje się, że wspomnienia są "zakotwiczone" w nieświadomego umysłu i ciała poprzez przekonań, takich jak: "są one przydatne do mnie", "oni się do mnie" itp

Takie przekonania mogą być systematycznie zakwestionowane i okazały się toksyczne i niepożądane z MRP. Jak to zrobić rzeczywiste wspomnienia "dezintegracji", a drugi zostawiony uczucie, jakby nigdy nie miały miejsca. To trudno uwierzyć, wiem, ale nie powtórzył w tysiącach sesji z osobami z 100% skutecznością. Innymi słowy nigdy nie zawiedzie.

Więc co to ma wspólnego z medytacją? No po prostu, kiedy pozbyć się wspomnień również zatrzymanie odtwarzania filmu i że zmniejsza zalew niekontrolowanych myśli przepływających przez umysł w każdej chwili.
napisane przez: