Pages Menu
Categories Menu

jaka terapia manualna

jaka terapia manualna

Przełączanie z jednego opioidu leczenie do innego

Metadon Aby Suboxone: Czy to dla ciebie

Więc jesteś pacjentem w klinice Metadon i myśli o przejściu z metadonu do Suboxone. Być może jesteś potencjalnym pacjentem patrząc na korzyści płynące z metadonem lub korzyści wynikających z leczenia SUBOXONE w leczeniu uzależnienia od opioidów. Dla wielu Metadon jest lepszym wyborem. W nowszych leków, Suboxone ma wiele korzyści własnych.

Jeśli myślisz o próbie przejścia z metadonu do Suboxone, istnieje wiele rzeczy do rozważenia. Po pierwsze, nie jest łatwym zadaniem, aby przejść z jednego na inny lek. Można być problemy od kilku dni do kilku tygodni po prostu z lekiem. Wiele osób na metadon nie może zrobić, a także ze względu na Suboxone Suboxone "nie jest tak silna", jak metadon i mogą nie daje ulgę czego szukacie. Wreszcie, istnieją korzyści leczenia z metadonem, które nie są zwykle dostępne z Suboxone. Upewnij się, że ważą się ściśle opcje przed podjęciem przełącznik od metadonu do Suboxone.

jaka terapia manualna

Przełączanie z metadonu do Suboxone: Problemy leków

Podczas przejścia z metadonu do Suboxone może napotkać poważne problemy z opioidami withdrawl. W celu przełączenia z metadonu do Suboxone, lekarz będzie można zacząć przechodzić przez początków wycofania jaka jest konieczna dla Suboxone indukcji. Jeżeli osoba metadon prostu zaczyna biorąc Suboxone, Suboxone może wyrzucić cię do natychmiastowego odstawienia opioidów z powodu sposobu w jaki działa SUBOXONE.

Ponadto, jeśli początkowa faza przełącznika idzie dobrze, to może być jeden do dwóch tygodni przed czuć się komfortowo na Suboxone. Powinieneś wiedzieć, że niektórzy pacjenci nie czują się lepiej na Suboxone i skończyć wracając do metadonu lub posiadające nawrotom. Należy wziąć pod uwagę, jeśli jesteś gotów firma remontowa warszawa przejść przez możliwości tych problemów dzieje.

napisane przez: http://budmax.co.pl/drzwi-warszawa/drzwi-wewnetrzne.html