Pages Menu
Categories Menu

schizofrenia jaka terapia

schizofrenia jaka terapia Wydaje się również, że Intuniv będzie działać źle dla ludzi z ADHD-PI a jego głównym efektem jest nadpobudliwość. W rzeczywistości jest to, że niektórzy lekarze odkryli, że Intuniv działa dobrze dla chorych na ADHD-PI.

Ponieważ niektórzy ludzie z ADHD mają również problemy z depresji i lęku, leki przeciwdepresyjne, takie jak trójpierścieniowe (Elavil, Norpramin, Tofranil), które działają na serotoniny i norepinefryny są czasem przepisywane.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Istnieje wielu pacjentów, którzy zgłaszają ustąpienie objawów po ich nieuważnych są leczone związkami tricyklicznymi. SSRI, inhibitory selektywnego ponownego wychwytu serotoniny (Prozac, Paxil, Celexa) działają tylko na serotoninę i są czasami stosowane w połączeniu z czynnikami stymulującymi leczeniu ADHD-PI z depresją, ale może również pomóc nieuwagi.

Wszystkie z tych leków może powodować działania niepożądane. Te używki może spowodować utratę wagi, niepokój i problemy ze snem. Intuniv może powodować spadki ciśnienia krwi i senność, Strattera może powodować zaburzenia seksualne i ma podobnie jak ostrzeżenie dla pacjentów pediatrycznych dotyczące zwiększonego ryzyka pobudzenie, drażliwość i myśli samobójczych SSRI. Zwykle skutki uboczne leków są rzadkie, ale niewielkie lub, gdy nie są one jeszcze dyktuje, co leczenie może być stosowane.

Niektórzy badacze uważają, że raz mamy odwzorowane [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] kwestie genetyczne związane z ADHD, będziemy w stanie dostosować poszczególne zabiegi dla każdego z ADHD. Jest to trudne zadanie, ponieważ działania neuroprzekaźników w mózgu są złożone i żaden z neuroprzekaźników pracować niezależnie. Różnorodność objawów ADHD są również powiązane i złożone.

Ze względu na indywidualne i niepowtarzalne objawem objawem ADHD, a różnice w występowaniu i tolerancji skutków ubocznych leków, leczenie ADHD-PI zawsze będzie w pewnym stopniu, proces indywidualnego prób i błędów.

napisane przez: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]