Pages Menu
Categories Menu

asperger jaka terapia

asperger jaka terapia

Suboxone nie może być dla Ciebie

Metadon jest pełnym agonistą mu opioidów. To powoduje, że jest to bardziej niebezpieczne podczas przedawkowania, ale ma tę zaletę pacjenta będącego w stanie iść wyżej i wyżej od dawki dopóki nie czują się dobrze. W rzeczywistości, w odpowiedniej kontroli, dawki metadonu może być bardzo wysoka.

asperger jaka terapia

Dla tych osób, które nie mogą potrzebować bardzo wysokich dawek metadonu w celu złagodzenia głodu i wciągająca zachowania (szukając więcej leków, kontynuowane nielegalnego zażywania opiatów, kradzież, itp), przełączenie z metadonu do Suboxone może być niemożliwe. Zasadą jest, że jeśli dana osoba jest w stanie dostać się do w sumie 40 mg dziennie metadonu, mogą one zrobić przejście od metadonu do Suboxone.

Inne Pułapki

asperger jaka terapia

Mimo konieczności udziału klinikę Metadon często jest poważnym problemem dla wielu, to ma swoje zalety. Pacjenci mające częsty kontakt z personelem Metadon Clinic są prawdopodobne, aby uzyskać więcej ich potrzeba zająć. Inne problemy zdrowotne psychiczne, takie jak depresja, schizofrenia, oraz choroby dwubiegunowej będzie traktowany w klinice. Terapia indywidualna będzie dostępna dla osób potrzebujących. Dla wielu, a nawet szkolenia w miejscu pracy może tam być.

Dla tych osób, które mają pracę lub mniej poważne problemy rodzinne i mieszkaniowe, przełączanie z metadonu do Suboxone może mieć sens. Kontakt z lekarzem jest zwykle raz na miesiąc raz stabilna na leki. Zazwyczaj, jeśli pacjent chce poradnictwo, będą musiały być przekazywane do zewnętrznego doradcy przez lekarza. Trening praca nie będzie dostępna. Jednak będąc na Suboxone ma inne zalety. Brak konieczności wizyty u lekarza lub klinikę codziennie lub nawet co tydzień jest ulga dla wielu. Wielu uważa, że ??mają więcej prywatności mogąc zobaczyć moje własne lekarzem. Nie chcą, aby być zauważonym przechodząc do Metadon Clinic.

napisane przez: http://www.drczelej.pl